Destek Hattı:

0 (530) 489 45 25

HİZMETLERİMİZ

Depolama

Marongozlu Taşımacılık

Karkentli Nakliyat Marangozlu taşımacılık Evden eve taşımacılık da daima her aracımızın üstünde montalama ve demontalama işlemleri yapan profesyonel marangozlarımızla daima kaliteli işlemleri yapan demonta edilen mobilyaların montajı yapılır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat Karkentli Nakliyat evden eve nakliyat firması sadece şehir içinde değil şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızda da profesyonel bir şekilde yanınızda. Taşınacağınız mekanın şehir dışında olması sizi artık düşündürmesin.

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat

Bir yerden başka bir yere taşınmanın evden eve nakliyat firmaları sayesinde düşündüğünüz kadar korkutucu olmadığını Karkentli Nakliyat ev taşıma firmamız ile taşındığınızda rahatlığı fark edeceksiniz.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınız, evden eve nakliyat işlemlerinde, nadir yaşanabilecek hasarlar karşısında taşıma sigortası kapsamında taşınmaktadır. Sigortalı taşıma hizmetlerinde hasarlar ödenene kadar ödeme talep edilmemektedir.

Nakliyat ve Ambalaj

Ambalajlama bütün evden eve nakliyat firmaları tarafından üzerinde durmaları gereken önemli bir noktadır. Zira ustaca ambalajlanmış eşyalarınız sıfır zararla gideceği yere kadar sorunsuz bir şekilde taşınır.

Ofis Taşımacılığı

Ofis nakliyatı Sadece ev eşyası değil her türlü iş yeri, mağaza, banka gibi nakliye hizmetlerini de vermektedir. İşyerinizde bulunan değerli eşyalar bünyemizde çalışan profesyonel personel tarafından özenle taşınmaktadır

E-Bülten Kayıt

Firmamızdan haberder olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.